MG Dance pořádá také taneční kurzy pro děti. V týdnu od 10.9. mají děti možnost si vyzkoušet lekce v tanečním klubu MG Dance zcela zdarma. Nejdříve si s námi děti zatančí a následně se mohou po poradě s rodiči rozhodnout, zdali budou náš taneční klub navštěvovat.

 

ZAMĚŘUJEME SE NA:

 • LATINO DANCE – hlavní trenéři a vedoucí tanečního klubu Jakub a Michaela (mistři Evropy a vícemistři světa v salse, vítězové Světových tanečních her na Taiwanu v trojici karibských tanců)
 • STREET DANCE – pod vedením Patricka Ulmana (mistr Evropy a vícemistr světa v electricboogie, finalista Talentmánie, finalista německé soutěže Das Supertalent)

 

Soutěžní skupina LATINO DANCE dětí se již po několikáté v dětech i juniorech umístila na postech nejvyšších (jak ve velké formaci, tak v sólech i duetech a malých formacích) jak v organizaci CDO, tak WADF či TSR. Jsme úřadující vícemistři ČR v karibských tancích.

 

Věkové a výkonnostní rozdělení v tanečním klubu MG Dance (harmonogram viz níže):

 • DĚTI 1: 5-7 let (všeobecný přehled – základy LAT i STREET) – 2 tréninky týdně
 • DĚTI 2: 8-11 let (soutěžní zaměření LAT & CARIBIC DANCE) – 3 tréninky týdně
 • DĚTI 3: 12-15 let (soutěžní zaměření LAT & CARIBIC DANCE) – 3 tréninky týdně
 • STREET DANCE: 8-13 let (styly – popping, locking, hip hop, house) – 2 tréninky týdně

LAT = párové latinskoamerické tance (samba, cha-cha, rumba, jive)
CARIBIC (případně LATINO) = salsa, merengue, bachata, reggaeton, samba brazil, cha-cha-cha, son, tango argentino

Do LATINO DANCE nejsou nutností taneční páry. Holky se mohou hlásit samostatně!!!

Pozn.: Pokud mají Vaše děti zkušenost se soutěžemi nebo případně mají za sebou víceletou taneční průpravu, můžete se přijít podívat na lekci pro DĚTI 2 nebo 3 (viz harmonogram). Případné individuální dotazy ohledně zařazení dětí do vybrané skupinky odpovíme na emailu mgdance@seznam.cz nebo na tel. 737 705 392 či 732 426 957.

 

Členské příspěvky:

 • platí se DVAKRÁT ve školním roce, tedy půlroční školné
 • 1. pololetí: září 2018 až leden 2019, 2. pololetí: únor 2019 – červen 2019
 • v případě jednoho tréninku týdně (po domluvě pro začátečníky): 1 700 Kč / pololetí
 • v případě dvou tréninků týdně: 2 700 Kč / pololetí
 • v případě tří tréninků týdně: 4 100 Kč

 

HARMONOGRAM STUDIA MG DANCE
pro zvětšení klikněte na obrázek

rozvrh studia 2018:2019

Lekce probíhají v Tanečním studiu MG Dance - ulice 28.října 168, Ostrava – Mariánské hory, 5.patro domu Hutní Projekt.

 

STREET DANCE skupina je druhým rokem utvářející se formace pod taktovkou Patricka Ulmana. Děti budou mít nově trénink 2x týdně a lekce budou zaměřeny na rozvoj tanečních technik jednotlivých street tanců (popping, locking, hip hop, house). Postupně se odvážní jednotlivci a nakonec i formace budou připravovat na soutěžení. Zde jsou děti zatím ve větším věkovém rozptylu, a to 8 – 13let.

Pro děti pořádáme v létě vždy taneční soustředění, vytváříme pro ně motivační bodovací systém, chystáme pro ně překvapení a  vystupují také na různých akcích.

Neváhejte a kontaktujte nás na mgdance@seznam.cz či na tel. 737 705 392 nebo 773 944 234, zarezervujte si místo na ukázkové taneční lekci (emailem nebo telefonicky na uvedených kontaktech). Vše Vám pak bude osobně vysvětleno. Po ukončení ukázkových lekcí budou děti zařazeny dle věku a výkonnosti do jedné z našich skupinek.

Těšíme se na nové taneční talenty, vaše úsměvy a super partu.

Kuba Mazůch & Míša Gatěková
a celý tým MG Dance

logo DFP cupMilí rodiče,

ve školním roce 2018/2019 otevíráme také výuku tanců v jednotlivých školách v Ostravě a okolí (ZŠ Bulharská, ZŠ Hrabová, ZŠ Dětská, ZŠ TGM ve Studénce, ZŠ Kosmonautů, ZŠ Waldorfská, ZŠ Komenského a další). Pokud Vaše dítko přineslo domů letáček o tanečním kroužku na škole, kterou navštěvuje, máte možnost děti do kroužku zapsat. Stačí pouze vyplnit přihlášku, kterou jste obdrželi a odevzdat paní učitelce/učiteli. Co se týká platby za taneční kroužek (zaplatíte v hotovosti přímo na první lekci kroužku či po domluvě na účet) a upřesňujících informací o výuce, obdržíte je na konci září emailem po té, co budeme vědět počet přihlášených dětí do tanečků na dané škole! Nezapomeňte na přihlášce vyplnit vaši emailovou adresu a telefonní číslo a podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů výhradně pro účely informování ohledně tanečního kroužku. Ohledně jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na emailové adrese mgdance@seznam.cz!

Lekce budou vyučovat profesionální tanečníci a lektoři. Výuka bude probíhat přímo ve škole (v tělocvičně či místnosti určené pro výuku tanců). Na závěr bude připraven program pro rodiče pod vedením Kuby, Míši a Patricka – protagonistů pořadu RYTMIX.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Kuba, Míša, Patrick

Milí rodiče,

pokud mají vaše ratolesti chuť tančit a hledáte pro ně taneční klub, můžete si přijít vyzkoušet první lekci zdarma – zcela nezávazně! Poté se společně s Vašim dítkem rozhodnete a můžete se zapsat do dětské taneční složky MG Dance. Ukázkové lekce budou probíhat dle uvedených dnů a časů výše!

 • podmínkou nejsou taneční páry – náplní jednotlivých lekcí bude také show ve stylu latinskoamerické formace, které se mohou účastnit děti i jako jednotlivci
 • taneční lekce jsou zaměřeny na všeobecnou technickou průpravu do všech stylů tance a samozřejmě základy latinskoamerických tanců
 • některé lekce budou také obsahovat prvky street dance stylů

Děti jsou v prvním roce trénování vedeny k všestrannosti (všeobecná taneční průprava) a později se děti samy rozhodnou, ke kterým tanečním stylům více inklinují. Pokud budou děti velmi šikovné, mohou rovnou účinkovat v našem televizním pořadu Rytmix, který můžete zhlédnout každý pátek v  18.05 hod. na ČT: D. Neváhejte a přijďte si s námi zatančit!

Lekce probíhají v Tanečním studiu MG Dance: 
ulice 28.října 168, Ostrava – Mariánské hory, 5.patro domu Hutní Projekt

Pokud máte zájem a chtěli byste se ukázkové lekce zúčastnit a případně se následně zaregistrovat do tanečního klubu MG Dance, prosíme, informujte nás na emailové adrese mgdance@seznam.cz nebo na tel. 737 705 392(Míša) či 732 426 957(Kuba) či 773 944 234(asistentka).  Latino a street dance je určeno pro děti ve věku 5-12 let.

Rytmix

Každý pátek v 18.05 hod. na ČT:D můžete sledovat jednotlivé díly tanečního pořadu pro děti s názvem RYTMIX, který měl premiéru v září 2016 a natáčení dalších dílů stále pokračuje. Pokud byste chtěli přihlásit Vaši školu do natáčení pořadu Rytmix, napište nám prosím na emailovou adresu mgdance@seznam.cz. Přejeme Vám všem příjemnou podívanou!

 
 
Jednotlivé díly můžete také zhlédnout a ohodnotit v archivu ČT.

Vaši Kuba, Míša, Patrick

Anketa

Sledují Vaše děti taneční pořad RYTMIX na Déčku v České televizi?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Kalendář

<<Říj 2018>>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Horké novinky

Rytmixpořad pro děti na Déčku

Nábor lektorů Dance For Peoplepro zvětšení klikni na leták